Омолодження за допомогою плазми, плазменный душ Киев

Омолодження за допомогою плазми

Це сучасна технологія, яка виконується на спеціальному апараті - PlasmaSkinЗавдяки цій процедурі можете помітно підтягнути овал обличчя, позбутися темних кіл під очима, розгладити перші зморшки, та й загалом освіжити колір обличчя. Робиться плазмовий душ за допомогою спеціальної широкої насадки, вона збільшує площу зіткнення зі шкірою.Таким чином, енергія плазми розсіюється та діє м'яко, не завдаючи шкірі пошкоджень.

Рекомендований курс 10 процедурЗ інтервалом раз на 7 - 10 днів.
Плазмовий душ по гелю — 950 грнПлазмовый душ по мезококтейлю — 1100 грн

Принцип роботи пристрою полягає в іонізації газів у повітрі – при цьому утворюється плазма з особливими зарядженими частинками. Саме вони дбайливо впливають на проблемні області шкіри, не торкаючись інших ділянок. Речовини при цьому швидко переводяться з твердого стану в газ, завдяки чому потужно активізуються захисні та відновлювальні властивості шкіри. Клітини посилено омолоджуються, даючи неперевершений візуальний ефект.
Плазмовий душ рекомендується якщо у вас:
● Зморшки● Посилена пігментація шкіри● Дряблість і в'янення шкіри обличчя● Запальні висипання на обличчі● Виражені темні кола під очима● Акне та підвищене виділення шкірного сала Плазмовий душ для обличчя не вимагає часу для відновлювального періоду, оскільки шкіра не травмується. Протягом трьох днів фахівцями не рекомендується засмагати на сонці, в решті використовується звичайний догляд за шкірою.

Ціна


● Рекомендований курс – 10 процедур.● З інтервалом раз на 7-10 днів.

  • Плазмовий душ по гелю

    950грн

  • Плазмовый душ по мезококтейлю

    1100грн

Записатись на процедуру

Illustration


Дякуємо!

Ваша заявка відправлена, зв’яжемося з Вами в найближчий час

Can't send form.

Please try again later.

Інші процедури

Illustration

Біомеханічна стимуляція

Illustration

Мікроплазмовий термоліз

Illustration

Сублiмацiя